м. Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 179 Б
моб.тел.:       (050) 433 33 44
                      (096) 733 22 33

e-mail:   m-style_call@ukr.net  


Стан ремонту
Замовити зворотній дзвінок

Апгрейд ноутбука - міф чи реальність?

Апгрейд ноутбука - міф чи реальність?

Часто в користувача ноутбука, яких з кожним днем стає все більше, виникає запитання,  - чи можна покращити його характеристики, іншим словом - проапгрейдити, так само, як це роблять з настольним комп'ютером. Звичайно можна!!!! Час на місці не стоїть і з кожним днем виробники комплектуючих вносять все нові і нові розробки, і це відбувається настільки швидко, що куплений вчора ноутбук з суперновомодними характеристиками, вже через пів року стає "вчорашнім днем", а через рік починає закрадатися думка, що він вже і не такий "швидкий", як був раніше. Це зумовлено тим, що з ростом продуктивності комп'ютерної техніки, зростає і ресурсоємкість програмного забезпечення. Тому і виникає таке запитання - апгрейд!

Тепер по порядку:

ПРОЦЕСОР - "серце" ноутбука. Зазвичай він не припаяний до материнської плати, а встановлений у відповідний роз'єм (Socket). Це означає, що замінити його немає жодних проблем, єдине що, материнська плата повинна його підтримувати. В результаті є можливість замінити одноядерний процесор, двохядерним, процесор, який працю'є на шині FSB 533 MHz процесорм з частотою шини 800, процесор з кешом другого рівня (L2) 1Mb на процесор з об'ємом кешпам'яті - 4 Mb, тощо. Такі зміни значно покращать роботу ноутбука, особливо в ресурсоємких програмах - іграх, графічних та відеоредакторах, 3D моделюванні та ін.

 ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ - "швидка пам'ять" ноутбука. Тут зовсім ніяких проблем немає. Є тільки обмеження в сумарному її об'ємі. Для типу DDR максимальний об'єм становить 2 Гб,  DDR2 - 4 Гб, DDR3 - 6 Гб і більше.

ЖОРСТКИЙ ДИСК - сьогодні на ринку доступний широкий асортимент жорстких дисків (вінчестерів) різних виробників і різних об'ємів. В деяких моделях ноутбуків є посадкове місце під другий вінчестер, яке зазвичай пустує. Тому щоб не міняти той, що є в наявності ,можна встановити ще один. Також на сьогоднішній день широкого розповсюдження набувають, так звані, твердотілі диски (SSD), основані на памяті NAND Flash. Їхньою перевагою є відсутність будь-яких рухомих, механічних частин, що в свою чергу привело до збільшення швидкості обміну даними з системою в цілому.

ВІДЕОКАРТА - як не дивно, але і вона піддається апгрейду, проте вона не повинна бути розпаяна на материнській платі, а бути окремим блоком, який встановлюється у відповідний роз'єм. Зазвичай відеокарти є сумісні по геометрії з усіма ноутбуками і їхніми системами охолодження. Проте як і у всьому - є нюанси).

Вище приведені основні вузли ,які суттєво впливають на роботу ноутбука вцілому. Крім того, також можна замінити старий Wi-Fi адаптор на більш новіший з підтримкою швидкісного з'єднання типу "n", встановити внутрішні Bluetooth адаптор, CDMA модем, ТВ-тюнер, Blu Ray привід, LED дисплей і ще,ще,ще. Як ми бачимо, поле діяльності настільки широке, що НІЧИМ!!! не поступається настольному ПК.

Сервісний центр М-Стайл проведе будь-який апгрейд Вашого ноутбука!

розробка сайту - prosite5.com