м. Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 179 Б
моб.тел.:       (050) 433 33 44
                      (096) 733 22 33

e-mail:   m-style_call@ukr.net  


Стан ремонту
Замовити зворотній дзвінок

Основна причина виходу з ладу ноутбука!!!

Основна причина виходу з ладу ноутбука!!!

А чи задумувався користувач ноутбука, чому його "вікно в світ" , раптом перестало подавати "признаки життя"?.. Здебільшого причиною виходу з ладу ноутбука є недостатнє відведення тепла з процесора та відеокарти. Це зумовлено насамперед закупоренням пилюкою системи охолодження, а результаті чого на радіаторі набивається щільна, войлокоподібна субстанція, яка повністю закриває його ребра. В результаті елементи материнської плати - процесор, відеопроцесор, чіп-сет працюють в режимі підвищеної температури, що приводить до виходу з ладу одного, або декількох з них.

Типові признаки ненормальної роботи ноутбука, які пов'язані з його перегрівом

1  Ноутбук самовільно відключається
2  Ноутбук самовільно перезавантажується
3  Ноутбук починає зависати
4  Ноутбук на дотик, надто гарячий
   

Перші два пункти пов'язані з спрацюванням захисту процесора, який в діапазоні від 90 до 100 градусів дає команду на відключення системи. Третій пункт повязаний з перегрівом відеокарти , яка понижує швидкість своєї роботи з метою зменшення тепла, яке вона виділяє в процесі роботи. Також надмірна температура внутрішнього середовища ноутбука пагубно впливає на жорсткий диск (вінчестер), в результаті чого є велика ймовірність втрати даних. І останній пункт може привести до опіків шкіри.

Тому рекомендується приносити ноутбук на чистку, мінімум два рази на рік, і він Вам віддячить довготривалим і безпроблемним функціонуванням.

розробка сайту - prosite5.com