м. Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 179 Б
тел.:              (0342) 77 33 22
моб.тел.:       (050) 433 33 44
                      (096) 733 22 33

e-mail:   m-style_call@ukr.net  


Стан ремонту
Замовити зворотній дзвінок

Правила догляду за холодильником

Правила догляду за холодильником

Правила догляду за холодильником
Будь-яка побутова техніка, зокрема холодильник , вимагає правильного підходу до процесу його експлуатації, що включає певні заходи по догляду та контролю працездатності.
Для холодильника головним правилом догляду є утримання його в чистоті: регулярне протирання його зовні підтримує його гідний зовнішній вигляд, а внутрішнє -сприяє довготривалому зберіганню продуктів. Для цього розроблений ряд засобів по догляду, з яким можна ознайомитись тут.
Наступне правило теж досить просте: не заповнюйте холодильник продуктами до відмови, - це ускладнює процес підтримання постійної температури.
Далі, в тому випадку, якщо Ваш холодильник не володіє системою саморозмороження, не забувайте проводити цю, вкрай необхідну, процедуру в середньому раз на два тижні. Якщо пропала подача електроживлення, найкраще буде відключити його від мережі, до появи напруги.
Наостанок зазначимо, що, згідно зі статистикою, найпоширенішою причиною поломки і подальшого ремонту холодильника є не до кінця зачинені двері. Щоб підтримати температуру на належному рівні в незамкнутому просторі компресор починає працювати в посиленому режимі, що в кінці-кінців приведе до виходу з ладу або компресора або реле.
Отже, якщо Ви помітили, що Ваш холодильник починає давати збої (видає нехарактерні для нормальної роботи звуки, некоректно працює регулятор температури, порушився ритм роботи компресора холодильника, відчутно підвищилася температура усередині камери), то найрозумнішим рішенням буде звернутися в сервісний центр з ремонту холодильників . Сучасні холодильники досить непросто влаштовані, тому проводити їх ремонт варто довіряти лише кваліфікованим майстрам цієї справи.

Несправності холодильників: причини виникнення та способи усунення
Як і в більшості приладів побутової техніки несправності холодильників можна віднести до двох категорій: поломок механічних вузлів та поломок електричних деталей. Розглянемо детальніше кожну з категорій.
До категорії механічних несправностей відносяться, головним чином, порушення герметичності трубок подачі хладагента, вихід з ладу компресора, термореле, тощо.
До категорії же найпоширеніших електричних неполадок відносяться некоректна робота електронної керуючої системи, вихід з ладу вентилятора, згоряння реле і т.д.
Несправності як тієї так і іншої категорії завжди ведуть за собою ремонт холодильника.
Але перед проведенням ремонту холодильника необхідно провести грамотну діагностику несправності і точно з'ясувати її причину, оскільки у однієї і тієї ж неполадки їх може бути кілька. Взяти, наприклад, мало не найпоширенішу несправність - зростання температури в камері холодильника. Причиною може виявитися як розгерметизація холодильника, або відсутність напруги на контактах так і несправність термосифона або порушення обороту в замкнутому контурі парогазової суміші. Тому при поломці холодильника важливо звернутися до фахівців з сервісного центру, які зможуть швидко і якісно виявити справжню причину несправності і вибрати найбільш раціональний спосіб ремонту холодильника.
Отже, Ви вже усвідомили, що доручити ремонт холодильника спеціалісту - це найбільш правильне рішення у разі його поломки. У такому випадку зверніться в сервісний центр М-Стайл і наші інженери, які мають багатий практичний досвід і глибокі професійні знання, в найкоротші терміни зуміють вирішити будь-яку проблему пов'язану з ремонтом холодильника, гарантуючи при цьому його довгострокову подальшу роботу.
Ремонт холодильників ми проводимо як в нашому сервісному центрі таки і вдома.

Що потрібно зробити перед візитом майстра
Щоб максимально полегшити нашому майстру процес діагностики і ремонту Вашого холодильника виконайте до його приїзду наступні нескладні процедури:
- Відключіть холодильник від мережі і очистіть його від продуктів;
- Протріть його внутрішні і зовнішні поверхні;
- Очистіть по можливості простір навколо холодильника, щоб забезпечити нормальний доступ до нього.

розробка сайту - prosite5.com