м. Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 179 Б
тел.:              (0342) 77 33 22
моб.тел.:       (050) 433 33 44
                      (096) 733 22 33

e-mail:   m-style_call@ukr.net  


Стан ремонту
Замовити зворотній дзвінок

Правила догляду за пральною машиною

Правила догляду за пральною машиною

Правила догляду за пральною машиною
Фахівці з ремонту пральних машин одноголосно стверджують, що правильний догляд безумовно здатний відсунути необхідність ремонту машини на досить значний термін. Тому ми вирішили, що буде не зайвим нагадати основні правила догляду за пральною машиною.
- Не ігноруйте інструкції з експлуатації, які додаються до кожного виробу, таким чином Ви зможете користуватися технікою протягом терміну експлуатації, заявленим виробником (5-7 років), без потреби в ремонті.
 - Не забувайте перевіряти кишені одягу на предмет наявності в них монет, запальничок, ключів і т.д. Будь-які предмети подібного роду забивають зливний патрубок, що в кінцевому підсумку призводить до поломки помпи, а також не допускайте прання бюстгалтерів, які містять металічні вставки (косточки). При пранні одягу з блискавками, вивертайте його.
 - Періодично здійснюйте профілактичну чистку електронагрівачів (тенів) і стінок барабана від вапняних утворень - накипу, наявність якого помітно погіршує якість роботи, а з часом просто виводить пральну машину з ладу. Для подібної операції необхідно використовувати спеціальні засоби для чищення. Забезпечивши чистоту внутрішніх поверхонь, Ви надовго запобігнете ремону пральної машини. Для цього розроблений ряд засобів по догляду, з яким можна ознайомитись тут.
- Не перевантажуйте пральну машину білизною - це ускладнює роботу оборотного механізму і може привести до збою в роботі електроніки.
Виконуючи ці правила після кожного прання, незалежно від кількості білизни яку ви прали, Ви істотно продовжите життя своїй машини і максимально відсунете візит майстра по ремонту.

      Як зрозуміти, що пральній машині необхідний ремонт?
Взагалі-то діагностика поломок пральних машин - справа фахівців, проте ми дамо Вам декілька порад, які стосуються самостійного огляду, на той випадок, якщо у Вас є сумніви, потрібен Вашій пральній машині ремонт чи ні.
- Щоразу після прання уважно огляньте пральну машину з усіх боків на предмет наявності потьоків води. Якщо Ви виявили під машинкою воду - це скоріш за все означає, що гумові ущільнювачі корпусу зіпріли і потріскалися, порвалися або вискочили зі своїх місць. У такому випадку необхідний ремонт пральної машини з їхньої заміни.
- Далі, в тому випадку, якщо пральна машина під час роботи видає невластиві їй звуки (стукіт, скрип), то найбільш імовірно проблема в підшипниках обертання барабана машини. Спробуйте демонтувати задню або бічну стінку корпусу машини і оглянути підшипники. Побачите іржу - вважайте, що ремонту  Вам не уникнути. Тому не відкладайте похід в сервісний центр.
Важливо пам'ятати, що в тому випадку якщо пральна машина ще стоїть на гарантійному обслуговуванні, сліди самостійного проникнення, зірвані заводські пломби швидше за все стануть причиною відмови сервісним центром від ремонту пральної машини і Вам доведеться оплачувати його самим.
Часто ремонт пральної машини полягає в заміні електронагрівачів (тенів), помпи, ременів приводу обертання барабана, зливних вузлів. З технічної точки зору він не дуже складний, але вимагає наявності у людини, що проводить його, певного практичного досвіду в цій справі. Тому самим розумним рішенням завдання по ремонту пральної машини є похід в сервісний центр!

       Класифікація несправностей пральних машин, їх усунення
Усі несправності, які потягли за собою ремонт пральної машини, можна поділити на два класи:
поломок механічних вузлів і поломка електроніки машинки.
До найпоширеніших поломок першого класу відносяться вихід з ладу систем віджиму білизни, зливу води і несправності механізму обертання барабана. Будьте уважні до стану своєї пральної машини, не ігноруйте тривожних симптомів і зможете уникнути дорогого ремонту!
Серед поломок електроніки пральних машин найпоширенішими є вихід з ладу плати керування та коротке замикання в обмотці електродвигуна. Процес їх заміни не складніше ніж у випадку механічних пошкоджень, однак діагностика більш специфічна і вимагає від інженера відповідних знань і навичок.
Все що говорилося вище свідчить лише про одне: ремонт пральної машини - справа фахівців! Звернувшись в АСЦ М-Стайл Ви можете бути повністю впевнені в тому, що висококваліфіковані майстри нашого сервісного центру в найкоротші терміни і на високому професійному рівні зуміють вирішити всі Ваші проблеми пов'язані з ремонтом пральної машини.
Плідно співпрацюючи з представниками провідних виробників ми проводимо ремонт пральних машин практично всіх марок: LG, Whirlpool, Beko, Ariston, Ardo, Samsung, Indesit, Zanussi, Bosch, Electrolux, Candy. Ми працюємо як за викликом на будинок так і в сервісному центрі!

розробка сайту - prosite5.com