м. Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 179 Б
моб.тел.:       (050) 433 33 44
                      (096) 733 22 33

e-mail:   m-style_call@ukr.net  


Стан ремонту
Замовити зворотній дзвінок

Апаратна профілактика комп'ютера

Апаратна профілактика комп'ютера

Всі знають, що в комп'ютерній техніці є вітряки (кулери), але , чомусь не всі здогадуються, що принцип роботи в них чимось схожий на роботу порохотяга. В результаті системний блок перетворюється на мішок для пилюки. Звичайно, дане явище, зовсім не сприяє функціонуванню комп'ютера. Це приводить до:

1. Закупорення ребер радіатора охолодження процесора, відеокарти, системної логіки (чіп-сет)

2. Зменшуються оберти вітряків, що супроводжується характерним вібруючим звуком в результаті чого вони втрачають здатність обертатися. Саме пагубно це явище відбивається на відеокарті, та чіпсеті які від перегріву виходять з ладу. В результаті вартість ремонту складає в десять раз більше вартості своєчасної профілактики техніки.

3. Висихання термопасти, яка наноситься на мікропроцесор, для кращого теплообміну його з системою охолодження (радіатором), і як результат, тепло на відводиться в повному обсязі, що також спричиняє різноманітну ненормативну роботу комп'ютера ("глюки").

4. В результаті перегріву внутрішнього середовища системного блоку, виходять з ладу електролітичні конденсатори, в наслідок чого відбувається перезавантаження комп'ютера, а потім і взагалі його "гибель".

Рекомендується робити профілактику комп'ютерної техніки не менше, ніж два рази на рік. Краще запобігти виходу з ладу елементів системного блока, а ніж потім його ремонтувати. Як було відзначено вище, співвідношення вартості складає 1:10, а то і більше!!!

розробка сайту - prosite5.com